Волонтери Рівного попереджають про можливість провокацій

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, 15 серпня, у Рівному поблизу волонтерського центру “Рівне Разом” були помічені дивні люди, які в позаробочий час проводили зйомку.

Про це волонтери повідомили на своїй сторінці у Фейсбук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Увага❗️❗️❗️
Волонтерський центр «Рівне Разом» ймовірно став жертвою інформаційної провокації❗️❗️❗️
Сьогодні в понеділок 15 серпня о 09:30 у Рівному поблизу входу до Волонтерського центру «Рівне Разом» (вул. Соборна, 13) були помічені невідомі особи, які проводили зйомку поблизу входу до Волонтерського центру, хоча офіційно прийом громадян розпочинається тут о 10.00.
На відео видно як група осіб у синіх жилетах спілкується з кимось біля входу. Цю особу можливо видадуть за працівницю центру.
Поруч стоїть декілька осіб, які фільмують розмову.
Один із них, очевидно режисер, керує знімальним процесом.
Волонтерський центр «Рівне Разом» офіційно повідомляє❗️❗️
Попередньо до нас та наших волонтерів ніхто не звертався з проханням про відеозйомку. Тим більше дивним є те, що зйомка проводилась у позаробочий час!
Наш Волонтерський центр працює з понеділка по п’ятницю – з 10:00 – 16:00! Усю необхідну інформацію та уточнення бажаючі можуть отримати за номером нашого центру – 068 729 5556.
Виходячи з вище викладеного повідомляємо про можливу інформаційну провокацію з метою дискредитувати роботу нашої громадської організації та волонтерського центру, який з перших днів війни активно включився в роботу та допомагає ЗСУ, надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, підтримує тих, хто у час військової агресії опинився у скруті:одинокі матері та інші соціально незахищені групи населення.
Волонтерський центр «Рівне Разом» просить усіх небайдужих, кому відомі обставини зйомки зателефонувати за номером: 068 729 5556.
Наш Волонтерський центр пишається відкритістю у роботі зі ЗМІ та різними громадськими і волонтерськими об’єднаннями і завжди готовий розповісти про свою діяльність будь-кому, кого це може зацікавити.
Коли ж гості приходять навмисно у неробочі години, це викликає подив і сумніви у щирості їхніх мотивів.