Володимир Хомко розповів чому його здивували результати виборів у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Про свої враження від виборчої кампанії й результатів місцевих виборів у Рівному розповів журналістам на брифінгу чинний міський голова Володимир ХОМКО:

– Сподівався на деякі інші речі. Несподіванкою для мене став Результат «Голосу», адже у них не було багато реклами. Безумовно здивував результат зелених (партія «Слуга народу», – прим.ред.). Я прогнозував ріст прихильності до ЄС. Бо ця ніша не заповнена.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Навіть не сподівався, що такі кандидати вийдуть у другий тур виборів міського голови. Думаю, що багато хто був цим здивований. І зараз ніхто не знає, як буде далі.

По «брудності» кампанія була така ж як і завжди. за витраченими грошима, мене здивували. Бо таких грошей у Рівному ніколи не було. Думаю, ми навіть випередили Львів.

Що ж до нової системи виборів, то Володимир Хомко сказав таке:

– Це приклад того, коли за справу беруться теоретики, які самі нічого не робили. Люди прочитали гарні книжки і вирішили, що так можна зробити, а на практиці ніколи такого не втілювали. І придумали цю білеберду. Багато бюлетенів було зіпсовано. Людям було важко розібратися. Врахуйте, що прийшла лише третина виборців. Це дуже погано. От, приміром, хтось набрав 18% поділіть на три і вийде, що за людину проголосувало лише 6% виборців. Психологічно це давить. Очевидно, це виправиться на другому турі.

На мою думку, такі бюлетені були придумані, бо хтось ставив за мету показати людям відкриті списки. А насправді списки закрити. Хотіли щоб партії могли своїх людей розставити. Відкриті списки на місцевому самоврядуванні – це абсолютне зло. В нас в раді немає політичних проблем. Тут повинні бути депутати від міських районів, яким мешканці делегували представляти їхні інтереси. Щоб вони були лобістами свого району. Спитайте будь-якого мера, партійні списки на місцевих виборах – це абсолютне зло.