Володимир ХОМКО: Рівне живе нормальним життям, у нового мера значних проблем не буде

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні міський голова Рівного Володимир ХОМКО коротко підсумував своє перебування на посаді та каденцію міської ради сьомого скликання. Про це він розповів журналістам на брифінгу:

– Хотілося б завершити будівництво стадіону ще до завершення каденції. Держава не дала не копійки. Це було політичне рішення і всі розуміють чому. Якби дали хоча б половину, ми б стадіон цей уже завершили, а так будуємо його своїми силами. Він буде унікальний. Буде збудований за рік-півтора. Думаю, для нового мера це теж буде питанням престижу.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Із зробленого можна назвати нову 14 школу, оновлені будинки культури, сотні заасфальтованих вулиць. Колись по Макарова не можна було проїхати, така ж була і Старицького і ще багато вулиць. Двори ми засфальтували. Працюють усі комунальні підприємства, без фінансових проблем. Почали опалювальний сезон, у теплопостачального підприємства проблем немає. Є ліміти. Все гаразд. Докупили два десятки нових тролейбусів, декілька вживаних. Цей процес триватиме. Місто живе нормальним життям. У того, хто прийде після мене, значних проблем не буде. Звісно є певні стратегічні проблеми, можливо місто піде в іншому напрямі, але тактичних проблем немає.

Більше вдалося зробити, коли почалася децентралізація. Треба віддати належне: децентралізація, яку почав Гройсман із Порошенком дала поштовх для розвитку міст. Ідеологом був Гройсман, як колишній міський голова. З цього усе почалося.

Коли твориться бюджет, депутати дають свої пропозиції на 5 міських бюджетів. І потрібно кошти розподілити раціонально і всім вгодити. Бо ж депутати мають зобов’язання перед виборцями. Потрібно все покрити одним бюджетом. У нас в раді завжди були хороші голови бюджетних комісій і у нас дуже грамотний начальник фінансового управління. Тому в нас ніколи не було проблем із бюджетом. І той, хто прийде за нами, до нового року проблем не матиме. А далі – збереться нова рада і перше питання для них – це бюджетування. Тому дуже важливо, хто стане головою бюджетної комісії, які депутати зайдуть у раду.

Діліться корисною інформацією з друзями: