fbpx

Власнику розплідника тибетських маститів у Рівному повідомлено про підозру

Діліться інформацією з друзями:

Рівненською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 56-річному жителю м. Рівне за фактом самовільного зайняття земельної ділянки та невиконання рішення суду, що набрало законної сили (ч. 1 ст. 197-1, ч. 1 ст. 382 КК України). Йдеться про розплідник тибетських мастифів, що незаконно розташований на вулиці Данила Галицького поблизу університету.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Рівненської області.

За версією слідства, вказана особа, незважаючи на припинення терміну дії договору оренди земельної ділянки, яка попередньо була у користуванні          ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» по вул. Данила Галицького в м. Рівне, починаючи з березня 2016 року, діючи у власних інтересах, умисно, самовільно зайняла частину земельної ділянки комунальної власності площею 1,5 га. На ній він облаштував вольєри для собак та їх утримання. 

Незаконними діями особи завдано шкоду власнику земельної ділянки – Рівненській міській раді на загальну суму понад 126 тис. гривень.Крім того, вказаний громадянин, діючи умисно, не вжив передбачених законом заходів до виконання рішення Рівненського міського суду від 20.10.2016 у справі за позовом Рівненської міської ради, яке набрало законної сили 18.01.2018, щодо звільнення зазначеної земельної ділянки, шляхом знесення розподільника собак, а продовжував її використання у своїх власних інтересах.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»