fbpx
Сергій Ковалевич.

Завтра, 19 червня у Рівному, попрощаються із загиблим Захисником

Діліться інформацією з друзями:

Завтра у Рівному проведуть в останню земну дорогу мужнього захисника, відданого сина України Сергія Ковалевича.

Народився наш Герой 26 жовтня 1976 року у Рівному. Спочатку навчався у рівненській школі за числом 8, а у старших класах – у селі Глинне Рокитнівського району. Далі була служба в армії впродовж двох років. Працював Сергій у столярних цехах, мав справді золоті руки та розбирався у всьому, за що брався. Любив свою дружину та двох дітей: доньку та сина. Прочитав безліч книг, був всебічно розвиненою людиною. Тому не випадково побратими на фронті дали йому позивний «Гугл», адже на всі питання – він знав відповідь.

На початку повномасштабного вторгнення Сергій з братом Олегом були в Польщі. Олег повернувся до України наступного ж дня, а менше ніж за місяць повернувся боронити країну і Сергій. Спочатку було злагодження, навчання на полігоні, після чого виконання бойових завдань. У липні 2022 року Сергій отримав поранення. Але все це не зупинило Сергія від повернення на фронт. Адже він завжди казав: хто, як не я буду боронити країну. Він прагнув, щоб діти ним пишалися…

На жаль, на Донеччині в результаті мінометного обстрілу Сергій отримав важкі поранення… Від отриманих травм Герой помер 13 червня 2024 року.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 19 червня, о 10 годині на Майдані Незалежності. Поховають його на Алеї Героїв кладовища «Нове».

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: До Небесного війська доєднались шестеро воїнів з Рівненщини