Заважав здаватися: на Херсонщині російські мобілізовані вбили командира та передали зброю ЗСУ

Діліться корисною інформацією з друзями:

В полон українським захисникам здалася велика група мобілізованих російських військових. Їх перекинули на гарячу ділянку фронту без підготовки, спорядження та з наказом стояти до кінця.

Про це повідомляє 24 канал. За даними джерел каналу в українських спецслужбах, “чмобіки”, не горіли бажанням воювати. Через примус та зовсім неадекватне ставлення з боку командування вони вирішили здаватися в полон.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Перед тим, як зв’язатися з українською стороною, росіяни марно намагалися домовитися зі своїм керівництвом про відхід на другу лінію фронту, проходження хоча б стислого курсу молодого бійця та отримання мінімально потрібного спорядження. Втім, їх прохання були проігноровані.

Мобілізовані насправді не хотіли воювати та ризикувати своїм життям, а якщо відступати для них означало стовідсоткову загибель, вони вирішили піти вперед із піднятими руками.

Група мобілізованих за попередньою домовленістю вийшла в указаний нашими бійцями квадрат. Техніки вони не мали, тому здали нам лише зброю. Отримали медичну допомогу, бо всі були хворі. Нагодовані, задоволені. Після допитів відправляться у табір. Житимуть у безпеці, – розповіли каналу в українських спецслужбах.

Попередні домовленості із бійцями ЗСУ про здачу в полон окупанти проводили без участі свого безпосереднього командира. Той був також із мобілізованих, але дуже боявся покарання з боку російських спецслужб після полону. Мовляв, на нього могли “повісити” відповідальність за добровільну здачу.

Через це солдатам, які хотіли жити, довелося вести перемовини таємно. А от у час “Х” офіцер нижньої ланки почав чинити опір та намагався здійняти галас. Товариші по зброї влаштували йому суд Лінча, після чого відправилися здаватися.