fbpx

Започаткувати День пам’яті про загиблих в Оленівці пропонують Президенту України

Започаткувати День вшанування пам’яті загиблих оборонців в Оленівській колонії. На державному рівні родини Захисників Маріуполя та України пропонують зробити День скорботи.

Започаткувати 28 та 29 липня День скорботи на державному рівні пропонують родини Захисників Маріуполя. Відповідна петиція зареєстрована до Президента.

«Ми, родини захисників України, просимо владу України започаткувати на державному рівні 28 та 29 липня днями скорботи та вшанування пам’яті захисників, страчених внаслідок теракту в колонії №120 смт Оленівка. Ми хочемо, щоб ці дні пам’ятали українці через покоління, щоб віддавали шану військовим, які обороняли місто Маріуполь та за наказом вищого військового керівництва України вийшли із заводу “Азовсталь” у період з 16 по 20 травня 2022 року, і всупереч домовленостям та гарантіям збереження життя та здоров’я, були вбиті росіянами», – йдеться у петиції.

Комісія ООН переконалася, що рашисти катують полонених українців

28 липня 2022 року в Оленівці близько 23:30 відбувся вибух в ангарі, куди було переведено 193 військових. Результат — вбито понад 50 військовополонених та понад 100 отримали поранення. Пораненим довгий час не надавали медичної допомоги, через що вони загинули. Петицію вже підписали понад 20 тисяч людей. Для розгляду пропозиції необхідно – 25 тисяч підписантів. Підтримати її можна ТУТ.