fbpx
Завантаження допомоги.

З Млинівської та Гощанської громад передали військовим необхідну допомогу

Діліться інформацією з друзями:

З Млинівщини генератори, кабель та подовжувачі, а з Гощанщини – окопні свічки, маскувальні сітки та смаколики. Такі пакунки передали волонтери Рівненщини на передову військовим.

Працівники Млинівської селищної ради разом з місцевим підприємцем закупили та передали 5 інверторних генераторів, 10 переносних подовжувачів, 1 тис. м кабелю для прокладання електромагістралей та інші корисні та необхідні речі.

Таку ініціативу вдалося втілити завдяки донатам та щомісячному відрахуванню частини заробітної плати працівників селищної ради та за фінансової підтримки місцевих фермерів та підприємств.

Окрім того, волонтери Млинівщини також допомогли доставити для 57 бригади ТрО два автомобілі, збір яких було організовано Яною Бойко.

У громаді також зазначили, що вже планується наступна поїздка.

Освітяни Гощанської селищної ради на передову передали окопні свічки, маскувальні сітки, смаколики та випічку. Усі продукти та матеріали збирали цілою громадою спільно з місцевим бізнесом.

Учителі додали, що цього разу їхнє меню поповнилося ще однією смачною стравою – морквою по-корейськи. Вантаж вже відправлений.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На кордоні Рівненщини й білорусі продовжують будувати фортифікаційні споруди