З 1 жовтня Уряд розширює можливості розселення внутрішньо переміщених осіб

Діліться корисною інформацією з друзями:

На своєму засіданні 30 жовтня цього року Уряд схвалив постанову, згідно з якою вже від завтра, 1 жовтня, збільшується розмір компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми “Прихисток”. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Програмою передбачено державну компенсацію за житлово-комунальні послуги тим, хто безоплатно прихистив внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій чи зон проведення воєнних (бойових) дій.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Власники житла, що розмістили у себе внутрішньо переміщених осіб, отримуватимуть 900 гривень замість 450 за кожну таку особу на місяць. Це стало можливим завдяки оновленому Меморандуму про співпрацю, який від імені Уряду уклав Мінрегіон із Товариством Червоного Хреста України.

Нещодавно Уряд схвалив ще одну новацію: при нарахуванні субсидій згадана компенсація не буде обчислюватися як отриманий дохід. Вказане стане ще одним хорошим стимулом для тих, хто приймає у себе вимушених втікачів від війни.

Окремим рішенням було розширено перелік закладів, які отримають компенсацію за комунальні послуги, якщо прихистять внутрішньо переміщених осіб. Таке право матимуть не лише державні та комунальні підприємства, а й юридичні особи, ФОПи, релігійні організації й інші. Всі, хто готовий прихистити внутрішніх переселенців.