fbpx

Вже 12-ий раз енергетики з Рівненщини вирушають на відновлення електромереж Херсонщини

Від жовтня 2022 року бригада високовольтників ввела в роботу 13 підстанцій 35\10 кВ та відремонтувала понад 115 км пошкоджених ПЛ 35 кВ. При цьому електропостачання повернули у 42 населених пункти краю, повідомляє Рівнеобленерго.

У складі бригади, що вже майже рік відновлює мереж на Херсонщині — електромонтер з ремонту повітряних ЛЕП Андрій Пархомчук, який нещодавно згідно з Указом Президента був нагороджений медаллю «За працю і звитягу».

Андрій Пархомчук.

«Часто нашим енергетикам доводиться працювати без вихідних — аби якнайшвидше відновити розбиту під час бойових дій лінію. Але хлопці не скаржаться і роблять свою роботу: знають, що від неї залежить відродження життя на деокупованих територіях», — розповідає Андрій.

Окрім високовольтників в Херсонську область також щоразу їдуть і працівники Дубенської, Млинівської та Корецької дільниць ПрАТ «Рівнеобленерго», що відбудовують мережі 0,4-10 кВ. Зокрема працювали у 16 населених пунктах.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Шість разів зі своїми колегами побував у Бериславському районі електромонтер з експлуатації розподільних мереж Корецької дільниці Анатолій Зайчук. Він розповідає — вражаючими є емоції херсонців, що понад рік жили без електропостачання:

«Ці люди плакали, коли ми повертали їм світло».

Олександр Приступа.

За словами майстра з ремонту устаткування Млинівської дільниці Олександра Приступи, що також отримав медаль «За працю і звитягу» і в чергове попрямує на Херсонщину, працівники Рівнеобленерго, хоч і звикли, що працюють в умовах підвищеної небезпеки, все ж чітко дотримуються головного правила — ремонтні роботи виключно після обстеження місцевості саперами, жодних відхилень від перевірених ними ділянок.

Читайте також: Суд арештував майно та 5,5 млн грн запорізького полковника ДСНС, який наживався на війні