fbpx
Меморіальні дошки загиблим поліцейським-спецпризначенцям.

На Рівненщині відкрили меморіальні дошки двом загиблим поліцейським-спецпризначенцям

Діліться інформацією з друзями:

Трьом випускникам Городищенського ліцею Березнівської громади, які загинули за Україну, встановили меморіальні дошки в освітньому закладі сьогодні, 22 травня. Двоє із них — Андрій Оксенюк та Василь Нисинець — бійці елітного спецпідрозділу «КОРД» ГУНП в Рівненській області.

На відкритті меморіальних дошок загиблим поліцейським-спецпризначенцям.

Їхнє життя трагічно обірвалося 22 травня минулого року під час ракетного обстрілу Запорізької області.

На гранітних дошках — молоді та усміхнені хлопці.

«Такими вони були з дитинства, — пригадує своїх учнів директорка ліцею Лариса Гурінчук. — Василько, Андрійко, Віталік, саме так ми їх називали. — Це були найкращі хлопці: спортсмени, активісти, патріоти, які завжди відстоювали та захищали честь школи. Щиро дякую батькам за виховання мужніх та хоробрих хлопців. Завдяки їм ми сьогодні живемо та навчаємось».

На відкритті меморіальних дошок загиблим поліцейським-спецпризначенцям.

На урочистій лінійці — представники місцевої влади, педагоги та ліцеїсти, поліцейські та військові, рідні загиблих та односельці. У натовпі час від часу здригаються чиїсь похилені плечі, а руки втирають вологі очі.

«Сьогодні тут зібралися усі ті, хто розуміє ціну свободи та незалежності, — зауважує колега спецпризначенців Микола Чутик. — Це були достойні та гідні сини не лише своїх родин, але і неньки-України. Вони назавжди у нашій пам’яті та наших серцях».

На відкритті меморіальних дошок загиблим поліцейським-спецпризначенцям.

Право урочисто відкрити меморіальні дошки надали матерям загиблих Героїв. Відсьогодні там увіковічені імена їхніх найдорожчих чоловіків — синів. Жінки не стримують емоцій, притуляючись та обіймаючи плити, які обпікають холодом.

Меморіальні дошки загиблим поліцейським-спецпризначенцям.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв. Колеги та рідні спецпризначенців поїхали відвідати могили своїх побратимів, синів, чоловіків. Тих, кого уже рік немає поряд із нами. Тих, хто продовжує служити та захищати у війську небесному.

Вічна пам’ять! Назавжди в строю!

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте також: Підозру отримав митрополит УПЦ (мп) з Буковини