Валерій Залужний і Марк Міллі обговорили російські закиди про “брудну бомбу” та ситуацію на фронті

Діліться корисною інформацією з друзями:

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розмовляв із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Про це повідомляється на сторінці головнокомандувача у Facebook. 

Валерій Залужний запевнив генерала Марка Міллі, що російські звинувачення про плани України застосувати “брудну бомбу” є дезінформацією, й що ЗСУ не мають жодного виду зброї масового ураження.

“Єдина зброя “масового ураження”, яка у нас є, – це наша гордість, сміливість і жага перемогти ворога. Ми змушені захищати своїх дітей, батьків, домівки від неспровокованої агресії росіян. Мені байдуже, які історії вигадує росія для того, щоб вбивати українців. Я все одно буду захищати свій народ і свою країну” — сказав головнокомандувач.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Генерала Міллі було поінформовано про оперативну ситуацію, оборону й наступальні дії ЗСУ на головних напрямках з метою звільнення населених пунктів, вирівнювання лінії фронту, зайняття панівних висот і вигідних рубежів. Ситуація на фронті напружена, але повністю контрольована.

“окупанти проводять інформаційні операції для введення в оману щодо своїх реальних намірів, однак ці спроби зазнають невдачі — ми бачимо реальний стан справ і належним чином реагуємо” — наголосив Залужний.