fbpx

Валерій Залужний і Марк Міллі обговорили російські закиди про “брудну бомбу” та ситуацію на фронті

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розмовляв із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Про це повідомляється на сторінці головнокомандувача у Facebook. 

Валерій Залужний запевнив генерала Марка Міллі, що російські звинувачення про плани України застосувати “брудну бомбу” є дезінформацією, й що ЗСУ не мають жодного виду зброї масового ураження.

“Єдина зброя “масового ураження”, яка у нас є, – це наша гордість, сміливість і жага перемогти ворога. Ми змушені захищати своїх дітей, батьків, домівки від неспровокованої агресії росіян. Мені байдуже, які історії вигадує росія для того, щоб вбивати українців. Я все одно буду захищати свій народ і свою країну” — сказав головнокомандувач.

Генерала Міллі було поінформовано про оперативну ситуацію, оборону й наступальні дії ЗСУ на головних напрямках з метою звільнення населених пунктів, вирівнювання лінії фронту, зайняття панівних висот і вигідних рубежів. Ситуація на фронті напружена, але повністю контрольована.

“окупанти проводять інформаційні операції для введення в оману щодо своїх реальних намірів, однак ці спроби зазнають невдачі — ми бачимо реальний стан справ і належним чином реагуємо” — наголосив Залужний.