fbpx
плейбой для зсу

В журналі PLAYBOY знялися дівчата із ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

В журналі PLAYBOY знялися дівчата, які служать в ЗСУ, які були в полоні, військові медики, волонтерки.

Окрім журналу PLAYBOY, світлини дівчат будуть ще й у календарі на 2024 рік.

Про це повідомляє  Дана Ярова.

“Цей проєкт – виклик! Як червона помада під час Другої світової. Виклик війни, виклик ворогу і навіть самим собі. Виклик вийти за межі. І нагадати нам усім, що жінка – провідник життя на землі. І жінка завжди залишається жінкою! Попри війну, попри обстріли, попри зруйнованих будинків та доль, попри величезні кладовища загиблих, попри ненароджених дітей. Попри все.”, написала Дана у себе на сторінці.

Колаборація зі світовим брендом – календар PLAYBOY на 2024 рік і журнал PLAYBOY за січень 2024 року. «Найбільш  зворушливий і важливий календар за всі роки існування журналу», прокоментував Vlad Ivanenko, головний редактор PLAYBOY Ukraine.

Отримати журнал та календар можна завдяки благодійній лотереї. На лотереї кожен може випробувати долю, та отримати календар та журнал, з підписами всіх учасниць проєкту. Потім буде аукціон, де процесі торгів також можна отримати календар та журнал.

Тираж обмежений.

Всі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ!

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги

  • Пенсіонер заблукав у лісі в Рівненському районі
    Близько 15 години вчора, 11 липня, до поліції звернулася 59-річна рівнянка: її 68-річний родич, житель села Будераж, по обіді пішов до лісу і заблукав. На щастя, чоловік мав із собою телефон та зумів повідомити, що втратив орієнтир і не може…