fbpx
Начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля.

В Україні створили Корпус демінерів

Діліться інформацією з друзями:

Його мета – об’єднання зусиль підрозділів Міноборони, інших складових національної системи протимінної діяльності та міжнародних партнерів у сфері протимінної діяльності.

Про це на брифінгу у Military Media Center повідомив начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля.

Проєкт Корпус демінерів передбачає створення 1000 груп розмінування, до складу яких входитиме до 5000 фахівців. Вони проводитимуть обстеження потенційно забруднених територій, очищуватимуть місцевість у рамках оперативного реагування, а також здійснюватимуть заходи гуманітарного розмінування.

На сьогодні групи розмінування Корпусу сформовані та вже частково долучені до виконання завдань в областях з найскладнішою ситуацією.

Очікується, що підрозділи Корпусу отримуватимуть підтримку від міжнародних партнерів, в тому числі в рамках Коаліції нарощування спроможностей розмінування України.

Джерело: Military Media Center

Читайте також: У Рівному розпочали передачу ЗСУ чергової масштабної партії дронів