fbpx

В рф готуються до масової мобілізації студентів очної форми навчання

Діліться корисною інформацією з друзями:
У росії здійснюються заходи з підготовки до чергової мобілізаційної хвилі. Зараз активно нарощуються можливості для забезпечення масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як зазначає ГУР, для цього створюються так звані «дільниці оповіщення». На них будуть надавати допомогу військкоматам щодо вручення повісток студентам очної форми навчання.

Зокрема, керівництвом новосибірського державного педагогічного університету, томського політехнічного університету, томського державного педагогічного університету видано документи, які зобов’язують структурні підрозділи закладів виділити певну кількість студентів і співробітників для роботи на «дільницях оповіщення».

До цієї роботи планується залучати громадян, які офіційно не підлягають мобілізації. При цьому, в томському політехнічному університеті включення до складу «дільниць» відбувається без згоди або навіть попереднього інформування визначених студентів та співробітників.

Керувати «дільницями» призначаються представники вищого керівництва навчальних закладів.

Важливо, що для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави. Адже оголошену у вересні 2022 року «часткову мобілізацію» офіційно так і не було завершено. Імовірно мобілізацію буде проведено до 1 квітня – початку весняного призову на строкову службу. В разі необхідності початок призову може бути відстрочений.

Читайте також: Чотири населені пункти Рівненщини знеструмлені через вітер