fbpx
Троє земляків провели в останній путь на Рівненщині

В останню путь провели загинувших земляків на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині попрощалися з Героями. В останню путь провели загинувших земляків: Сергієм Міщуком з Рівненської громади, Дмитром Цюрою – з Острозької, Анатолієм Вегерою та Володимиром Морозом – з Сарненської.

Сергій Міщук народився 14 вересня 1977 року у місті Рівне. Навчався у школі №24, закінчив професійно-технічне училище та працював за фахом у ремонтно-будівельних компаніях «ОСМА» та «Кодест».

До лав ЗСУ був мобілізований 28 березня 2024 року. Загинув військовий 27 травня 2024 року на Донеччині. Поховали захисника на «Алеї Героїв» на кладовищі Нове.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Дмитро Цюра народився 21 серпня 1992 року, проживав у селі Білашів Острозької громади. Загинув старший солдат 27 травня 2024 року під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі Донецької області.

Анатолій Вегера проживав у селі Тріскині Сарненської громади. На захист Батьківщини чоловік став у березні 2022 року. Проходив службу в лавах 14-го окремого стрілецького батальйону «Полісся». Брав участь в обороні м.Бахмут. Нагороджений медалями «За оборону рідної держави» та «Честь і слава». Під час проходження служби стан здоровʼя військовослужбовця погіршився. 27 травня 2024 року захисник помер на Донецькому напрямку.  

Володимир Мороз мешкав у селі Стрільськ Сарненської громади. До лав ЗСУ був мобілізований у січні 2023 року. На жаль, під час проходження служби стан здоровʼя військовослужбовця погіршився. 24 травня від ускладнень внаслідок хвороби військовий помер.

Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна та світла пам’ять захисникам, яких в останню путь провели земляки.

Читайте також: Дві книжки рівненських авторів вціліли після російського обстрілу друкарні у Харкові