fbpx

В останню дорогу на Рівненщині провели шість захисників

На Рівненщині попрощалися з шістьма загиблими Героями – Василем Кузьмичем, Миколою Алексейчиком, Ігорем Олексієвцем, Олександром Їхалом, Василем Зелінським та Іваном Ворачеком.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Василь Кузьмич проживав у селі Грабунь Березівської ТГ

До лав Збройних Сил України був призваний у червні 2022 року. Служив командиром бойової машини. На жаль, 14 жовтня Герой загинув під час виконання службових обовʼязків поблизу населеного пункту Підстепне Херсонської області. У Василя залишилась мати.

Микола Алексейчик – уродженець села Сварині Сарненської ТГ

Проживав у селі Орвʼяниця Дубровицької громади. На військову службу був мобілізований у серпні цього року. Служив старшим сапером 2 відділення розмінування інженерно-дорожнього взводу інженерно-технічної роти групи інженерного забезпечення. На жаль, 17 жовтня Герой загинув внаслідок мінно-вибухової травми в районі населеного пункту Сергіївка Луганської області. У Миколи залишилась дружина.

Ігор Олексієвець проживав у селі Берестя Дубровицької ТГ.

У травні цього року був призваний у військо. Служив бойовим медиком. На жаль, 18 жовтня Герой загинув в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району. У військового залишилась дружина, два сини та батьки.

Олександр Їхало народився 31 серпня 1982 року

Олександр проживав у селі Бабин Бабинської ТГ. На жаль, 19 жовтня Герой загинув, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Вовчанськ Чугуївського району Харківської області.

У селі Мощаниця Острозької ТГ прощалися з Василем Зелінським

Василь Зелінський проживав у селі Мощаниця Острозької ТГ. На жаль, 19 жовтня Герой загинув внаслідок отриманих раніше поранень під час штурмових дій в районі населеного пункту Макіївка Луганської області. Василю назавжди залишиться 30 років.

Іван Ворачек народився у 1974 році

Іван був жителем села Довге Поле Семидубської ТГ. На жаль, 14 жовтня Герой загинув під час виконання бойового завдань поблизу населеного пункту Сергіївка Луганської області.

Читайте також: Вночі знищено 14 БпЛа та авіаційну ракету – Повітряні сили