fbpx
Кількість загиблих в Одесі збільшилась

В день прощання з поетом на Рівненщині провели в останню дорогу ще чотирьох Героїв

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині провели останньою дорогою п’ятьох загиблих захисників, які ціною життя билися за нашу свободу.

На Сарненщині попрощалися з Володимиром Ковальчуком,  Дубенщині — Андрієм Гусаром та Миколою Воловніком,  Володимиреччині — Станіславом Федіним, у Рівному — Максимом Кривцовим.

Про це повідомляє Рівненська ОДА

Дубровицька громада

Володимир Ковальчук мешкав у селі Лютинськ Дубровицької громади. У березні 2023 року був мобілізований до українського війська. Служив чоловік вогнеметником.  

Із 28 листопада 2023 року воїн вважався зниклим безвісти. Тільки цьогоріч в результаті проведення пошукових дій було виявлено тіло Героя. 

Загинув військовослужбовець внаслідок мінометного обстрілу в Донецькій області. У Героя залишились дружина, син та донька.

На Дубенщині віддали останню шану двом бійцям

На Дубенщині віддали останню шану двом бійцям – Андрію Гусару та Миколі Воловніку. 54-річний Микола Воловнік проживав у селі Княгинин Мирогощанської тергромади. Службу в Збройних силах України проходив у званні сержанта. На жаль, наш захисник загинув 3 січня в районі Покровського району Донецької області при виконанні бойового завдання.

Поховали Героя на кладовищі в його рідному селі.

Андрій Гусар родом із Млинова. В лавах Збройних сил України обіймав посаду стрільця-помічника гранатометника роти спеціального призначення. На жаль, захисник загинув 5 січня на Донеччині при виконанні бойового завдання. У лютому йому мало б виповнитися 40 років.

Поховали полеглого на місцевому кладовищі Слобода.

Станіслав Федін проживав у Володимирці. На службу був призваний від початку повномасштабного вторгнення. Молодший сержант був командиром бойової машини, командиром другого механізованого відділення 24 бригади імені короля Данила. Чоловіку було трохи більше сорока років. Загинув воїн 6 січня на Донеччині внаслідок вибуху.

Поховали Героя на місцевому кладовищі.

У місті Рівне провели в останню путь надзвичайно творчу та щиру людину – поета, фотографа та життєлюба Максима Кривцова. Він був активним учасником Революції Гідності, згодом – воїном та захисником під час АТО. Із початком повномасштабного вторгнення знову змінив цивільне життя на військову амуніцію. Йому назавжди буде 33.

Вічна шана та слава Героям. Співчуття рідним та близьким

Читайте також: Очільник Рівненщині повідомив наслідки повітряної тривоги