fbpx
білоруські війська

В білорусі продовжується нарощування регіонального угруповання військ

Діліться інформацією з друзями:

Міністерство оборони білорусі повідомило про нарощування регіонального угруповання військ республіки білорусь та російської федерації.  

Крім того, у повідомленні Міноборони РБ сказано, що планується проведення спільного льотно-тактичного навчання авіаційних підрозділів збройних сил РБ та РФ.

В повідомленні зазначається, що до Республіки білорусь продовжують прибувати особовий склад, озброєння, військова та спеціальна техніка збройних сил російської Федерації.

З підрозділами, що прибувають, на полігонах Республіки Білорусь сплановано подальше проведення заходів бойового злагодження.

Крім того, з метою підвищення рівня бойової підготовки авіаційних підрозділів збройних сил Республіки білорусь та російської Федерації, що входять до складу авіаційного компоненту РГВ(С), планується проведення спільного льотно-тактичного навчання. Від російської сторони у цьому заході візьме участь військове формування повітряно-космічних сил.

Білоруський Гаюн неодноразово останніми місяцями фіксував прибуття до Білорусі ешелонів з технікою та солдатами ЗС РФ. Примітно, що абсолютна більшість цієї техніки — колісні вантажівки, які займаються постачанням.

Читайте також: У Рівному організували благодійний показ мультфільму «Дивовижний Моріс»