fbpx
Україна та Нідерланди підписали двосторонню безпекову угоду.

Україна отримає 1 млрд 400 млн євро допомоги від Нідерландів

Діліться інформацією з друзями:

Нідерланди виділили для України 1 млрд євро на військову допомогу та 400 млн євро на відновлення країни.

“Щойно у телефонній розмові Прем’єр-міністр Марк Рютте повідомив, що Нідерланди виділили ще мільярд євро на військову допомогу Україні й €400 млн на відновлення. Це додатково до зобов’язань у межах нашої двосторонньої безпекової угоди. Дякую, Марку, дякую, нідерландський народе! Це взірцевий приклад підтримки України” – повідомив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте написав на своїй сторінці в мережі Х:

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.
Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте (фото: Офіс президента України).

“Україну щодня нищить російська агресія. Цього тижня сталися масові напади на електростанції. Під час обстрілів міста Харків знову загинули мирні жителі. Україні потрібно більше, щоб захистити себе.

Ось чому ми щойно оголосили в розмові із Зеленським, що Нідерланди виділять додатковий €1 мільярд на військову підтримку цього року. Це на додаток до € 2 мільярдів, про які вже було домовлено. Також було вирішено, що ми виділимо €3 мільярди на військову підтримку наступного року. Ми також виділяємо €400 мільйонів, щоб утримати українську економіку на плаву та на критичний ремонт енергетичної інфраструктури.

Крім того, ми продовжуємо робити все можливе, щоб разом з міжнародними партнерами швидше доставляти більше боєприпасів і засобів протиповітряної оборони. Тут ми тісно співпрацюємо з Данією та Чеською Республікою, зокрема”.

1 березня Україна та Нідерланди у Харкові підписали двосторонню безпекову угоду. Документ передбачає два мільярди євро військової допомоги від Нідерландів у 2024 році, а також подальшу оборонну допомогу протягом наступних десяти років.

Читайте також: В “Батьківщині” назвали причину відмови голосувати за закон про мобілізацію