fbpx

У Рівному відкрили Меморіальну дошку загиблому Захиснику Олегу Устинову

Сьогодні, 27 жовтня, на фасаді КП “Рівнеелектроавтотранс” відкрили меморіальну дошку загиблому Героєві Олегу Устинову, який загинув 23 жовтня 2022 року на Донеччині.

Меморіальна дошка Олегу Устинову.

Олег Устинов все життя присвятив роботі на КП “Рівнеелектроавтотранс”, пройшов всі щаблі кар’єрного росту, останній час працював начальником служби рухомого складу. Веселий, життєрадісний, він завжди намагався підняти настій. З ним було легко і весело, навколо нього завжди панувала така атмосфера. Олег був зовсім не військовою людиною, за плечима мав лише військову кафедру часів навчання в університеті, проте пішов за своїм обов’язком. І на жаль, повернувся додому на щиті…

Під час відкриття меморіальної дошки Олегу Устинову.

“Вшанування Героїв, які віддали своє життя за нашу землю, за свободу, за Україну — це обов’язок кожного свідомого громадянина. Сьогодні ми вчергове схиляємо голову у пошані до нашого захисника, — відзначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. — Олег Устинов тривалий час був важливою частиною нашого тролейбусного управління, він дбав про те, аби перевезення пасажирів здійснювались у технічно справних тролейбусах, віддавав себе на повну і в час ковідного карантину, і в перші дні повномасштабного вторгнення, готуючи місто до оборони. Честь і слава рівнянам, які не шкодують себе ані в мирному, ані у воєнний час, роблячи усе на благо громади.”

Вічна пам’ять і слава полеглим Героям! Слава Україні!

Під час відкриття меморіальної дошки Олегу Устинову.

Джерело: Рівненська міська рада.

Читайте також: Уряд змінив порядок проведення іспитів із державної мови