fbpx
У Рівному проведуть акцію “Світло пам’яті”

У Рівному проведуть акцію “Світло пам’яті”

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному проведуть акцію “Світло пам’яті”. Кожної першої п’ятниці місяця місто вшановує полеглих українських захисників мовчазною акцією «Світло пам’яті».

Так, вже завтра, 3 січня, на честь полеглих Героїв о 18:00 від портретів загиблих захисників України на майдані Незалежності в небо піднімуться світлові промені.

У Рівному проведуть акцію

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Організатори мовчазної акції —  Громадська організація “Рівне Разом” та Благодійна організація «Фонд Віктора Шакирзяна. Запрошують усіх долучитися до вшанування памʼяті загиблих воїнів.

Віддамо належну шану кожному полеглому Герою, який подарував нам надію на світле майбутнє…

  Читайте також: Світло памʼяті підніметься в небо на честь Захисників на рівненському майдані

  • «Кардинал-Рівне» перериває безвиграшну серію
    Нарешті МФК «Кардинал-Рівне» перервав свою п’ятиматчеву безвиграшну серію, обігравши МСК «Харків». Хоча харків’яни і є відвертими аутсайдерами турніру, але не варто забувати, що команда з міста-героя всі матчі грає в гостях. А це непросто.