fbpx

У Рівному діти виготовляли живильні креми для військових ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

Цієї неділі у стінах “Аптеки Музею” міста Рівне відбувся благодійний захід “Живильний дарунок для захисника і захисниці”.

Юні учасники зразкового естрадного хору “Кольорові ноти” Рівненського міського будинку культури (керівник – Світлана Малько) та їхні батьки виготовляли живильні креми для військових.

Діти в аптеці-музеї.

Посприяла у проведенні благодійної акції дирекція ТДВ “Рівнефармація”. Дітки виготовили багато цілющого крему, тож волонтери, які повезуть його на передову, частину цілющої продукції передадуть медикам у стабілізаційні пункти. Рук наших воїнів мало не цілодобово у рукавичках, тож крем буде корисним для їхніх рук.

Крім того, учасники акції зібрали кошти та закупили на передову найнеобхідніші ліки. А ще, діти зробили етикетки до крему та на них написали побажання воїнам. Також «Кольорові ноти» заспівали пісню для захисників, запис якої, волонтери передадуть разом з кремами у зону бойових дій.

Як зазначили організатори акції, головною метою було донести нашим воїнам, що ми не втомилися вірити та підтримувати їх. Безмежно цінуємо їхню працю із наближення Перемоги. Ми – одне ціле і мета у нас одна – ви нас захищаєте, а ми даруємо вам своє тепло, віру і величезну вдячність.

Джерело: Рівненська РДА

Читайте також: Працівниці Бугринської сільської ради готували червоний борщ для ЗСУ