fbpx
Збори волонтерського об'єднання "Діти Перемоги".

У Рівному діти-волонтери об’єднуються заради допомоги ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

«Діти Перемоги». Волонтерське об‘єднання під такою назвою вперше зібралось, аби обговорити організаційні питання та подальші напрямки своєї роботи.

Об’єднати дітей-волонтерів разом з їхніми батьками запропонувала волонтерка, депутатка Рівнеради Катерина Марчук спільно з мамою Оксаною та її донькою Олександрою Данилюк, яка своїм співом зібрала понад 500 тисяч гривень на ЗСУ.

Збори волонтерського об'єднання "Діти Перемоги".

«На всіх наших ярмарках та благодійних заходах завжди присутні діти. Також є чимало їхніх талановитих однолітків, патріотів своєї країни. Переконана, що разом вони можуть зробити значно більше: допомагати один одному, відвідувати наших військових поранених у шпиталях, робити спільні благодійні заходи, мотивувати інших дітей. Сьогодні ми зібрались, аби познайомитись ближче та обговорити напрямки, за якими разом будемо працювати. Батьки теж сьогодні тут. Ми все це об‘єднуємо в єдину потужну волонтерську команду. Такі наші плани на цей рік», – зазначила Катерина МАРЧУК.

Збори волонтерського об'єднання "Діти Перемоги".

«Ідея виникла після того, коли активним дітям міста секретар Рівнеради Віктор Шакирзян вручив подяки та грамоти з нагоди Дня волонтера. Минув певний час і моя дитина каже: «Мамо, а якби ми об’єднали усіх цих діток, щоб допомагати ЗСУ? Щоб ми всі зустрілися та познайомилися ближче», – розповіла мама юної волонтерки Олександри Данилюк Оксана.

Під час знайомства, кожен з дітей коротко розповів про свій досвід. Рівень патріотизму та небайдужості — просто вражає! Адже серед присутніх дітей були й такі, які поодинці оголошували збір на придбання танка для ЗСУ!

З таким майбутнім – неодмінно Переможемо!

До слова, шановні батьки та Ваша патріотична малеча! Бажаєте приєднатись до «Дітей Перемоги»?

Телефонуйте. Щодня – з 08:00-23:00. Телефон – 0961812055.

Збори волонтерського об'єднання "Діти Перемоги".

Читайте також: Усі школи Клесівської громади братимуть участь у змаганнях з чирлідингу