fbpx

У громадах Рівненщини продовжують збирати кошти на допомогу ЗСУ

Цього разу збирали на дрон, зарядні станції, старлінк, антидронові рушниці, тактичні навушники, авто та інше.

60 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали в Обласному науковому ліцеї міста Рівне. Благодійний ярмарок під патріотичним гаслом «Сила в єднанні» традиційно організовують самі ліцеїсти. Учні продають лоти, солодощі, страви української кухні, сувеніри та вироби ручної роботи. Зібрані кошти вже передали на придбання старлінка, зарядної станції для випускника ліцею, який служить в ЗСУ. Іншу частину грошей витратять на антидрони та автомобіль.

Збирають кошти на ЗСУ.

Учні Стрільської початкової школи, що на Сарненщині, назбирали вже на другий дрон. Продаючи смаколики та вироби хендмейду, волонтери назбирали понад 10 тисяч гривень. Ці кошти витратять на FPV дрон-камікадзе.

Збирають кошти на ЗСУ.

У Клесівській громаді на благодійному ярмарку вторгували понад 50 тисяч гривень. Захід організували до річниці утворення громади. Там продавали смаколики, різноманітні поробки, сертифікати. Зібрані кошти витратять на придбання авто для військового-земляка.

Сарненська міська рада придбала для захисників 91 пару тактичних навушників з мікрофонами та гаджети. Цінний вантаж вже доправили на місце дислокації. Такі навушники забезпечать збереження слуху нашим захисникам та допоможуть якісно виконувати бойові завдання, адже забезпечують близько 60% звукоізоляції.

Тактичні навушники.

Таке необхідне обладнання закупили на прохання командира легендарної 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила.

На ярмарку.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: Ветеранська політика стає ключовим напрямком діяльності на Рівненщині