fbpx
П’ятьох захисників з Рівненщини провели останньою дорогою

У громадах на Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох Захисників

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині попрощались із чотирма полеглими Захисниками: Сергієм Якубою, Борисом Ковалем, Дмитром Єфіменком та Олександром Ситником.

Герої

Сергій Якуба народився у місті Корець, проживав у селі Іванівка. Закінчив місцеву школу, а згодом вище професійне училище. 47-річний воїн загинув 28 грудня на Донеччині, отримавши поранення несумісні із життям.

Борис Коваль народився у селі Дядьковичі 11 серпня 1975 року. Працював у Рівненському ШЕУ та пройшов шлях від штатного працівника до головного інженера. Мобілізували Бориса у квітні 2023 року. На жаль, 30 грудня Герой загинув під час мінометного обстрілу на Донеччині.

Дмитро Єфіменко народився у місті Пологи на Запоріжжі. Працював вчителем математики та інформатики. 24 лютого Дмитро став на захист України. Проте його рідне місто опинилось в окупації. Сім’ї довелося виїхати й своїм прихистком вони обрали Рівненщину. Дмитро продовжив воювати, але, на жаль, загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Олександр Ситник був жителем міста Вараш. Народився чоловік на Сумщині. Воїн служив спочатку в Окремій президентській бригаді імені Богдана Хмельницького, а потім у 117-ій ОМБ. Загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Співчуття рідним та близьким.

Вічна шана та пам’ять Героям.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненщині у цьому році активніше розвиватимуть ветеранську політику