fbpx

У Білорусі під приводом навчань можливе збільшення російських військ — Наєв

Діліться інформацією з друзями:

Російська Федерація завершила виведення своїх військ із території білорусі та розгортає їх на Куп’янському напрямку.

Проте в місяці вересні заплановані навчання, що можуть послужити підставою для посилення військової присутності в білорусі.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє  Мілітарі Медіа Центр

Командувач Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв, заявив, що ситуація на кордоні з Білоруссю знаходиться під повним контролем України, і раптових змін не передбачається.

За його словами, на даний момент повний склад російського наземного контингенту вже виведено з Білорусі та знаходиться у складі резерву об’єднаної військової групи Російської Федерації. Деякі частини цієї групи займаються наступом на Куп’янському/Лиманському напрямку.

Незважаючи на це, у вересні цього року на території Білорусі планується проведення спільних навчань за участю Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) під назвами “Ешелон”, “Пошук” та “Взаємодія”. Такі навчання можуть послужити засобом легітимізації збільшення військової присутності.

Сергій Наєв підкреслив, що Росія не змогла досягти своїх стратегічних цілей і в майбутньому можливий пошук нових приводів для відновлення активних дій з північного напрямку. Він також попередив про можливість провокацій та диверсій на українсько-білоруському кордоні.

Читайте також: Понад 500 окупантів ліквідували українські захисники за минулу добу