fbpx
Вхід до укриття.

У Бабинському ліцеї на Рівненщині відкрили шкільне укриття на майже 300 осіб

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині продовжують будувати захисні споруди цивільного захисту в освітніх закладах. Так, нове протирадіаційне укриття відкрили на території Бабинського ліцею Бабинської сільської ради.

Споруда розрахована на 280 осіб, а її загальна площа складає 460 м².

«Укриття забезпечить належні та комфортні умови для безперервного освітнього процесу. Всередині сховища обладнали медпункт, санвузли, куточки відпочинку та зали для навчання. Безпека дітей під час війни – першочергове завдання», – сказав начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Відкриття укриття.

Нове укриття має системи вентиляції, водопостачання та каналізації. У приміщеннях містяться запаси води, медичні аптечки, ліжка для дітей та системи обігріву.

«Важливо, що новозбудована споруда дасть змогу не лише безпечно продовжувати навчання. А й робити це у нормальних й комфортних для дітей умовах», – зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Загальна вартість зведення протирадіаційного укриття склала 18 млн 346 тис. гривень. З них 6 млн – з обласного бюджету, 4,4 млн – кошти Бабинської тергромади та 7,5 млн з державної субвенції.

Наразі триває будівництво ще 5 таких об’єктів: у Цепцевицькому, Ясногірському та Кідрівському ліцеях, на завершальному етапі –- у Клесівському й Котівському. Проводять реконструкцію у Вараському ліцеї. Також завершують капітальний ремонт у Березнівському ліцеї й продовжують ремонт у Городецькому та Люхчанському ліцеях.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Польща й Україна домовились про автобан до Рівного та повітряну ЛЕП РАЕС-Хельм