fbpx
Повідомлення про смерть трьох військових отримали в громадах Рівненщини

Трьох захисників провели останньою земною дорогою на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині провели останньою земною дорогою трьох захисників – Олексія Феліндаша, з яким попрощалися в Рівному, Олександра Кінаха з Острога та Миколу Луцика з Березнівщини.

У Рівному віддали останню шану воїну Олексію Феліндашу, який загинув за Україну. Чоловік народився 24 листопада 1972 року в місті Курахове, що на Донеччині. У рідному місті закінчив школу, здобув фах електрика, працював на теплоелектростанції ДТЕК. У липні 2022 року Олексій був мобілізований. Цьогоріч 3 квітня 51-річний старший солдат Олексій Феліндаш загинув у боротьбі з ворогом на рідній Донеччині.

Поховали  Героя на кладовищі “Нове” у місті Рівне.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

В Острозі провели в останню земну дорогу Героя Олександра Кінаха.

Він народився 25 листопада 1974 року, жив з сім’єю в м.Остріг. Помер Олександр цьогоріч 5 квітня 2024 року у КП “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова” внаслідок поранень, отриманих під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

На Березнівщині попрощались з Захисником Миколою Луциком.

Захисник народився 1990 року, родом із села Городище, що на Березнівщині. Захисник загинув у боях з московським окупантами на Донеччині ще 13 червня 2023 року. Микола вважався зниклим безвісти. Пошуки тіла воїна тривали довгих 10 місяців…

Сержант Микола Луцик пішов захищати рідну землю з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну.

Вічна пам’ять і слава Героям.

Читайте Розпочалась реєстрація на Ігри Нескорених 2025також: 

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…