fbpx
Тренінг про комунікацію в умовах війни провели на Рівненщині

Тренінг про комунікацію в умовах війни провели на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Рівненська ОВА спільно із службами безпеки та оборони провела тренінг для комунікаційників з районів і громад. Тема: «Особливості роботи в умовах воєнного стану».

«Війна відбувається не лише на полі бою, а й на інформаційному фронті. Тому важливо вам, як інформаційним воїнам, вчитися працювати із фейками. Мусимо давати контрправду, а не те, що намагається зробити росія. При цьому важливо бачити не лише свою роботу, а однією командою працювати проти ворога», – звернувся до присутніх заступник голови РівнеОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.

Перед присутніми виступили представники пресслужб Рівненської ОВА, Управління СБ України в Рівненській області та Оперативне командування “Захід”.

Йшлося про комунікацію між правоохоронними органами та державною владою на місцях, алгоритм розміщення новин, особливості фото- та відеофіксації. Акцентували увагу присутніх на забороні поширення матеріалів про розміщення військових частин, пересування української техніки, місць прильотів.

Також перед комунікаційниками виступив журналіст, науковець, голова Незалежної медіапрофспілки України Сергій Штурхецький, який розповів про особливості російських ІПСО та методи розпізнавання вкидів від ворога.

Представниця Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Рівненській області Лілія Гринюк ознайомила учасників заходу з положеннями нового закону «Про медіа».

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Близько сотні дітей Рівненщини пройшли обстеження до Всесвітнього дня меланоми