fbpx

Сили територіальної оборони ЗСУ отримали нову партію британських гусеничних бронетранспортерів

11 вересня 2023 року Сили територіальної оборони ЗСУ отримали чергову партію британських гусеничних бронетранспортерів, яку для захисників закупив Світовий Конґрес Українців (СКУ).

Цього разу Силам ТрО ЗСУ передали загалом 15 БТРів – тринадцять FV432, один CVRT Stormer та один CVRT Shielder. Передані благодійниками бронетранспортери додатково обладнають приладами нічного бачення від українського виробника, після чого вони поїдуть на фронт.

Під час передачі бронетранспортерів.

Про це повідомляється на сайті Світового Конґресу Українців.

«До цього часу у нас було 25 броньованих гусеничних машин від Світового Конґресу Українців, сьогодні отримали ще 15. Тож загалом вже маємо 40 переданих бронетранспортерів, – зазначає генерал-майор Ігор Танцюра, Командувач Сил територіальної оборони України. – Ці машини будуть виконувати завдання з переміщення особового складу до переднього краю, доставки вантажів, транспортування поранених і забезпечення їх надійного захисту під час переміщення. А також інші бойові завдання».

Бронетранспортери.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Гусеничний бронетранспортер FV432 має герметизований броньований корпус, який забезпечує захист від куль і осколків снарядів. Екіпаж машини складається з двох людей. Попри невеликі габарити, у бронетранспортері передбачено 10 десантних місць. БТР FV432 також можна використовувати як: командирську машину, швидку допомогу, вантажний транспортер та машину зв’язку.

Бронетранспортери і авто.

Крім того, захисники отримали для фронту 10 відновлених повнопривідних вантажівок ГАЗ-66 та 2 багатоцільових броньованих тягачі МТ-ЛБ. Тобто загалом 11 вересня Сили ТрО ЗСУ отримали 27 машин загальною вартістю 68 мільйонів гривень.

Передані автомобілі.

«Передача якісного обладнання у співпраці та тісній координації з українськими партнерами – наш пріоритет. Ми повинні дослухатися до їхніх потреб, щоб краще розуміти, яка саме підтримка необхідна для посилення можливостей бригад ТрО на полі бою. Успішна закупівля та доправлення цих автомобілів ілюструє масштабність багатьох проєктів, які ми реалізуємо в Україні з початку повномасштабного російського вторгнення», – заявив Андрій Потічний, Директор ініціативи “Unite with Ukraine” Світового Конґресу Українців.

Співпраця Світового Конґресу Українців із Силами територіальної оборони ЗСУ розпочалася від перших днів повномасштабного російського вторгнення, а допомога це не лише машини – додає Ігор Танцюра.

«На сьогодні маємо електростанції, медичне спорядження і навіть взуття. Світовий Конґрес Українців суттєво допоміг покращити забезпечення сил ТрО. Це також і ремонт нашої української техніки, який фінансують благодійники. Наша співпраця приносить ті позитивні результати, які призведуть до перемоги», – наголосив Командувач Сил територіальної оборони України.

Наразі ініціатива “Unite With Ukraine” СКУ зібрала і передала захисникам спорядження вже на понад 50 мільйонів доларів.

Основними партнерами є Сили територіальної оборони ЗСУ, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, МВС України (зокрема, Національна поліція України та Державна служба з надзвичайних ситуацій), а також Міжнародний центр миротворчості та безпеки (Яворівський полігон, Львівська область).

Фото: ТРО Медіа.

Читайте також: Начальник Рівненської ОВА доручив посилити захист на електричних підстанціях