fbpx
Сезон ягід і грибів: збір дикоросів у прикордонній смузі заборонений

Сезон ягід і грибів: збір дикоросів у прикордонній смузі заборонений

Діліться інформацією з друзями:

На Поліссі розпочинається сезон збору дикоростучих ягід та грибів. Під час дії воєнного стану прикордоння півночі не місце для збору ягід та грибів, а також проведення іншої заготівлі дикоросів

У зв’язку з цим прикордонники застерігають громадян від порушень та недотримання чинних обмежень введених на час дії режиму воєнного стану.

Наразі заборонено будь-яке відвідування в прикордонні лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки. Обмеженнями, поряд з іншим, передбачено заборону будь-яких пересувань цивільних осіб у смузі місцевості, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 1000 метрів, окрім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до державного кордону.

Окремо звертаємо увагу на дотримання мінної безпеки перебуваючи в прикордонні. Ні в якому разі не нехтувати повідомленнями та обмежувальними позначками про мінування території. В Державі йде війна! На півночі Україна межує з росією та з державою її поплічницею – білоруссю, яка на початку повномасштабного вторгнення ворога дала можливість російським окупаційним військам через свою територію вдертись в Україну.

Окрім того, всі громадяни перебуваючи в прикордонній смузі зобов’язані мати при собі документи, що засвідчують їх особистість, а також відповідний дозвіл на перебування в прикордонні виданий органом Держприкордонслужби та за першою вимогою представників прикордонного відомства надавати їх для перевірки. Державна прикордонна служба ефективно захищає держаний кордон та діє виключно в межах законних повноважень.

Застерігаємо громадян не нехтувати заборонами бути уважними й обережними. У разі виявлення порушень законодавства, або виявлення невідомих осіб негайно інформувати найближчі прикордонні підрозділи.

Бережемо себе й збережемо Україну!

Джерело: Пресслужба 9 прикордонного загону імені Січових стрільців ДПСУ

Читайте також: 50 нафтобаз та нафтопереробних підприємств атакувала росія від початку повномасштабного вторгнення