fbpx

російська пропаганда каже, ніби Польща почала видавати Україні чоловіків призовного віку. Це – маніпуляція

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, з самого ранку, рашистсько-пропагандистські канали в мережі, з посиланням на польське видання Rzeczpospolita, почали розганяти новину, що Польща почала видавати Україні чоловіків призовного віку, які залишили країну після початку російської «спецоперації».

Про це пише телеграм-канал SPRAVDI.

Насправді ж польська газета Rzeczpospolita з посиланням на прикордонників повідомила, що країна почала екстрадувати чоловіків, які залишили Україну незаконно або сприяли у виїзді іншим.

Тобто йдеться лише про правопорушників, на арешт яких Україна оформила міжнародний ордер, а не про всіх чоловіків призовного віку.

“Якщо ми затримаємо такого іноземця, наприклад, для простої перевірки на дорозі, наша інформаційна система Національної поліції покаже, що це особа, яка переслідується прокуратурою України, тому що там є дані Інтерполу.

Ми затримуємо таку особу та повідомляємо прокуратуру. Чи її екстрадують, вирішує польський суд” − пояснив речник Головної комендатури поліції Маріуш Царка.

Фото: Польські та українські прикордонники на польсько-українському автомобільному пункті пропуску Крощенко-Смольниця Підкарпатського воєводства (ПАП/Віталій Грабар).

Читайте також: У Рівненській лікарні хірургічні навчання проводять закордонні медики (відео)