росіяни воюють у бронежилетах вдвічі старших за солдат

Діліться корисною інформацією з друзями:

росіяни воюють із застарілою технікою та у такому ж обладнанні. Якщо врахувати, що середній вік полонених 22 роки, то бронежилет більш як вдвічі старший за своїх власників.

Зустрічаються і ровесники таких бронежилетів, адже росіяни воюють будь-якого віку. Хоча у випадку з бронежилетом головне не його вік, а харакеристики. При звільненні сіл Миколаївської області воїни 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка натрапили на цікаву знахідку, повідомляє телеграм-канал.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

В одному із приватних будинків, який був захоплений російськими окупантами, з-поміж інших залишених ворогами речей, були декілька радянський бронежилетів ЖЗЛ-74. Цей бронежилет був розроблений у 1974 р. на зміну більш застарілому на той час ЖЗТ-71 М. У його основі використана так звана луската схема розміщення елементів діаметром 50 мм, товщиною у 2 мм, що розташовані у два ряди.

Характеристики цього російського бронежилету стверджують про надійний захист його власника від удару ножем, заточкою, шилом чи спицею. Серед додаткових характеристик, увага акцентується на значному послабленні від ударів каміння, сокири, лома, іншої зброї ударно-дробної дії за рахунок жорсткості всієї конструкції та її частин.