Росіяни намагаються будувати понтонний міст поруч із Антонівським

Діліться корисною інформацією з друзями:

Росіяни будують понтонний міст поруч із Антонівським мостом у Херсоні, який пошкодили удари ЗСУ.Як видно на супутникових знімках проєкту «Схеми», понтонна переправа простягається вже майже до середини Антонівського моста. Раніше про плани російських військових побудувати понтонний міст на окупованій Херсонщині повідомляла британська розвідка.

27 серпня супутник Planet Labs зафіксував процес будівництва окупантами понтонної переправи поблизу пошкодженого Антонівського моста: довжина зведеного мосту сягає понад 620 метрів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Ця переправа є ключовою ланкою між окупованим Росією Херсоном і сходом. Протягом кількох тижнів російські сили і місцеві цивільні покладалися на поромну переправу через водний шлях. Якщо Росія добудує імпровізований міст, це майже напевно збільшить пропускну здатність порівняно з поромом», – йшлося у повідомленні, яке цитувало у твітері Міністерство оборони Великої Британії.

Водночас у британській розвідці додали, що наплавний міст, «швидше за все, буде вразливим для наступальних дій українських військ».

Повідомляє Радіо Свобода фото: проєкт «Схеми»