fbpx

Рівненська облспоживспілка отримала у подарунок прапор бойової частини

«Дякую кооператорам за співучасть», – каже Ілля Орлов – лейтенант ЗСУ, командир взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї управління та артилерійської розвідки у складі 38-ї окремої бригади морської піхоти однієї з військових частин, що нині виконує бойові завдання на важливому херсонському напрямі.

Наш захисник приїхав із бойової частини до рідного Рівного для отримання двох квадрокоптерів MAVIC 3 PRO. Їх придбали кооператори, відповідно до потреби підрозділу, про яку дізналися.

Придбані кооператорами дрони.

Голова правління споживспілки Петро БАРАШ зустрівся з військовим і передав йому вкрай необхідні технологічні «очі»:

«Розуміємо, наскільки складно на фронті нашим захисникам, серед яких – понад три сотні кооператорів краю та їх найближчих родичів. Йдеться про синів, чоловіків та рідних братів чи сестер, тобто, про перший ступінь спорідненості. Й ця цифра змінюється щодня. Тому така підтримка – наш моральний та просто людський обов’язок. Допомагали, допомагаємо й будемо це робити до перемоги України, з вдячністю за можливість працювати на рідній землі й дихати рідним повітрям» – каже досвідчений керівник.

Ілля Орлов також приготував кооператорам подарунок – прапор своєї частини.

«Дякую вам за співучасть та розуміння того, що живете й працюєте не на мирній території, а в тилу великої війни. Бо здолати ворога можемо тільки разом. Представники ж нашого підрозділу нині виконують завдання в тому числі на лівому березі. Отам точно герої з героїв» – вважає 29-річний лейтенант, який у мирному житті працював інженером-гідротехніком (з відзнакою закінчив магістратуру Національного університету водного господарства та природокористування та його військову кафедру).

До слова, необхідні кошти кооператори зібрали за два дні: тут і внесок кожної з організацій, і одноденний заробіток, яким виявили бажання поділитися працівники апарату правління споживспілки, й пожертви від обласної ветеранської організації. Бо у всіх – великі щирі жовто-блакитні серця.

Загалом кооператори Рівненщини вже спрямували на підтримку ЗСУ понад сім мільйонів гривень та передали для фронту сім автомобілів. І безперебійно підтримують економіку життєдайними податками, і в такий спосіб наближаючи святу нашу перемогу.

Інна ОМЕЛЯНЧУК

Читайте також: Ще одну автівку придбано для оборони Рівненщини