fbpx

Рівненщина провела в останню путь ще трьох захисників

Із трьома Героями – Дмитром Гайдуком, Андрієм Огородником та Павлом Ніколайчуком – попрощались на Рівненщині.

Про це повідомили в Рівненський ОВА.

У Рівненському районі в останню дорогу провели Дмитра Гайдука.

Чоловік народився у селі Великі Селища. З грудня 2022 року він служив в ЗСУ. На жаль, Дмитро загинув 12 липня внаслідок влучання ворожої кулі поблизу міста Кремінна Луганської області.

У Великому Житині провели в останню дорогу захисника Андрія Огородника.

Він служив в елітному спецпідрозділі «Альфа». У цивільному житті Андрій був майстром спорту, чемпіоном Кубка України та входив до складу Національної збірної України з боксу. Під час повномасштабної війни він, перебуваючи на службі Центру спеціальних операцій “А”, протистояв агресору. Разом із побратимами Андрій звільняв острів Зміїний, тримав оборону Рубіжного, Білогорівки та Сєвєродонецька. Життя Героя обірвалось 16 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання.

У Млинівській громаді в останню дорогу провели Героя Павла Ніколайчука.

Чоловік проживав у селі Косареве. На військову службу був призваний 9 березня 2022 року. Павло служив водієм-електриком відділення управління командира 3-ї артилерійської батареї артилерійського дивізіону. Воїн загинув 13 вересня в результаті обстрілу біля населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області. Герою назавжди залишиться 39 років.

Читайте також: “Домовитись” з поліцейськими намагався нетверезий житель Вараша до того вже позбавлений прав