fbpx
Олександр Іллюк і Віктор Шакирзян.

Рівне бере під шефську опіку іще один військовий підрозділ

Діліться інформацією з друзями:

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша формувалась неподалік від Рівного на початку березня 2022 року. Тут же проходила злагодження, аби вже наприкінці березня 2022 року вирушити на бойові позиції. Відтоді, єгерська бригада — у вирі боротьби з російськими окупантами.

Сьогодні ж, спілкуючись з керівництвом бригади, Секретар Рівнеради, виконуючий обов’язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян пообіцяв бійцям героїчної 68-ї підтримку з боку рівненської територіальної громади.

Переважна більшість особового складу бригади — наші земляки — рівняни та мешканці Рівненської області.. Тож підтримати їх — наш обов’язок, каже секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

“Сьогодні ми зустрілись з офіцерами 68-ї бригади, навіть поспілкувався по відеозв’язку із заступником командира бригади з озброєння про ті потреби, які сьогодні є у наших бійців на фронті. Підрозділ добре забезпечений озброєнням та дронами, проте, має потребу в автівках. Погода та обставини не сприяють гарній якості доріг на тій території, де наші хлопці тримають оборону. Тож ми повинні максимально допомогти їм придбати пікапи та інші авто, які полегшать пересування та зроблять підрозділи більш мобільними. Тож обговорили можливість виділення коштів із бюджету для бригади, впевнений, рішення підтримати рівнян на фронті підтримають і депутати Рівнеради” розповів Віктор Шакирзян.

У свою чергу, представник 68-ї егерської бригади старший лейтенант Олександр Іллюк передав Віктору Шакирзяну прапор підрозділу та пам’ятний шеврон.

“Дуже вдячні Рівненській громаді за підтримку, а Віктору Шакирзяну за розуміння та сприяння у фінансовій допомозі для нашого підрозділу. Наше гасло “Ваші душі за наші кривди” — і ми робимо усе, щоб ворог не пройшов далі. Робимо це із вірою, що земляки стоятимуть за нас тут, у тилу, й підтримуватимуть у разі потреби. Сьогоднішній діалог із Віктором Володимировичем — приклад того, що так воно і є,” відзначив Олександр Іллюк.

Читайте також: Письменник з Рівного Андрій Пермяков презентував свої книги у рівненській бібліотеці