Речник МЗС України Олег Ніколенко про обстріл дипломатичних установ

Діліться корисною інформацією з друзями:

“росія перетнула нову червону лінію” під час ракетних обстрілів цивільної інфраструктури України 10 жовтня, російські терористи цілили й по об’єктах дипломатичних установ іноземних держав у Києві.

Як ми писали раніше, одна із ракет пошкодила візовий відділ Посольства Німеччини в Україні, який знаходиться в орендованому приміщенні в бізнес-центрі 101 Tower в Києві, а друга – в будівлю, в якій працює персонал Консультативної місії ЄС (див. наше повідомлення). Внаслідок ракетного удару, іноземним дипломатичним установам було завдано матеріальної шкоди, поставлено під загрозу життя і здоров’я дипломатів та співробітників.

Бізнес-центр 101 Tower у Києві зазнав пошкоджень у наслідку ракетних обстрілів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Також ми раніше повідомляли, що Міністр закордонних справ Румунії, член Комісії міжнародного права ООН Богдан Ауреску у своєму Twitter повідомив, що одна з російських ракет вибухнула за 850 метрів від посольства Румунії в Києві.

“росія перетнула нову червону лінію у своїх злочинних діяннях. Атаки на іноземні дипустанови є воєнним злочином, грубим порушенням Віденської конвенції про дипломатичні відносини, відповідно до якої приміщення дипломатичних установ є недоторканими” — сказав речник МЗС України Олег Ніколенко.

МЗС України закликає світ засудити ракетну російську атаку та посилити санкції кремля, а також надати Україні сучасні засоби протиповітряного та протиракетного захисту.

Зі свого боку, Україна готова сприяти дипломатичним місіям у відновленні пошкодженої інфраструктури та в проведенні розслідування чергових воєнних злочинів росії.

Фото: речник МЗС України Олег Ніколенко