fbpx

Путін заявив про часткову мобілізацію в РФ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Путін заявив про часткову мобілізацію в РФ, повідомляють російські канали.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За словами путіна ціль Заходу -послабити, роз’єднати і знищити Росію: вони прямо говорять, що 1991 року змогли розколоти СРСР, а зараз настав час і росії. Уряду та Міноборони дано доручення у найкоротші терміни визначити правовий статус добровольців та ополченців Донбасу – він має бути таким самим, як у кадрових російських військовослужбовців.

Путін вимагає приділити особливу увагу постачанню технікою та спорядженням добровольців та ополченців Донбасу. Вже після початку спецоперації Київ реагував на пропозиції росії позитивно – але мир не влаштовував Захід, і Україні прямо вказали зірвати домовленості.

Стосовно референдуму на Донбасі: росія не може віддати близьких їй людей на розірвання ката і не відгукнутися на їх прагнення визначати свою долю. Тому росія підтримає рішення, яке ухвалять жителі Донбасу, Запорізької та Херсонської областей.

Для захисту росії, її суверенітету та цілісності путін підписав указ про часткову мобілізацію, якій підлягатимуть лише громадяни, які перебувають у запасі, вони проходитимуть додаткову підготовку з урахуванням досвіду спецоперації. Мобілізаційні заходи розпочнуться сьогодні, 21 вересня. Мобілізовані особи, які беруть участь у спецоперації, отримають виплати та статус військовослужбовців, які проходять службу за контрактом. Також указ про часткову мобілізацію передбачає додаткові заходи щодо держоборонзамовлення.

Путін в своїй промові наголосив, що Захід перейшов будь-яку межу, безвідповідальні політики говорять про постачання наступального озброєння на Україну, технікою завдаються удари по росії. Країни Заходу підштовхують Київ до перенесення військових дій на територію Росії.