fbpx

Прикордонники 6 Волинського загону отримали партію дронів від Рівного

Сьогодні секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян передав чергову партію дронів Mavic 3 Thermal, які були придбані за кошти міського бюджету. Дрони отримав 6 прикордонний Волинський загін державної прикордонної Служби України, який нині виконує бойові завдання на лінії фронту.

Ці дрони є невід’ємними помічниками нашим захисникам, дозволяючи їм проводити розвідку та передавати важливу інформацію в будь-яку пору доби. Це допомагає зберегти життя наших бійців, а також сприяє уникненню втрат серед особового складу.

“Щиро дякую нашим воїнам за їхню невтомну працю та жертовність. Впевнений, що ці дрони стануть додатковою силою в боротьбі за нашу свободу”, – підкреслив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, що у Рівному прийняли програму виділення 500 мільйонів гривень на придбання дронів для ЗСУ. Відповідно до неї, Рівне зможе впродовж 2024-2025 років загалом придбати щонайменше 2000-2500 сучасних дронів DJI Mavic 3 Enterprise, Autel EVO II Dual Rugged Bundle V2, DJI Matrice 300 RTK, а також обладнані приладами нічного бачення дрони DJI Mavic 3 Thermal.

*Реалізовано за кошти платників податків

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно