Причиною вибухів на Запорізькій атомній станції можуть бути дикі звірі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Станом на 15:40 29 вересня 2022 року на енергоблоках Запорізької АЕС пожеж та пожеж не зафіксовано.

У Telegram-каналах шириться недостовірна інформація про пожежу на другому енергоблоці ЗАЕС. Офіційно повідомляємо, що це неправда. Станом на 15:40 год. 29 вересня 2022 року на енергоблоках Запорізької АЕС пожеж та пожеж не зафіксовано, повідомили в Енергоатом.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За їх припущенням, зазначена недостовірна інформація з’явилася внаслідок наступної події.

Периметр навколо ЗАЕС замінований російськими військовими, які дислокуються на станції. Вже шість випадків, коли ці міни розірвалися через кабанів, собак і лисиць. Сьогодні стався черговий вибух по периметру – на лінії електропостачання азотно-кисневої станції від енергоблоку № 6. Внаслідок вибуху пошкоджено лінію, через стрибок напруги сталося коротке замикання одного із трансформаторів напруги на енергоблоці №6  з невеликим задимленням. З міркувань безпеки викликали пожежну частину, але задіяти її не довелося, бо не було потреби.Тому найбільшу небезпеку зараз становить замінований вибухівкою периметр станції, підходи та під’їзди до неї.

Повну безпеку ЗАЕС та її околиць можна гарантувати лише одним шляхом – шляхом створення безпечної зони, деокупації станції та повернення її під контроль держави Україна.