Причетний до обстрілу Дніпра росіянин обурився на запитання журналістки

Діліться корисною інформацією з друзями:

Причетний до обстрілу Дніпра військовий росіянин обурився на запитання, які йому задавала у телефонній розмові журналістка.

Як повідомили у виданні Радіо Свобода з посиланням на журналістів, які змогли 16 січня звʼязатися з особами, які можуть бути причетними до ракетного обстрілу Дніпра 14 січня.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Серед тих, хто відповів на дзвінок, був 44-річний Дмитро Голенков, якого Служба безпеки України ідентифікувала як «начальника штабу авіаційної ескадрильї авіаційної групи». Після кількох спроб кореспондентки домогтися від нього відповіді з приводу обстрілу Дніпра, Голенков обурився: «Що, я прямо, б…, натискав на кнопку або в цьому літаку сидів? Крим все одно наш і все інше наше. Чого ти хочеш від нас?» Також на питання журналістки, що він думає про обстріл Дніпра прозвучала така відповідь:

“Стривайте з обстрілом Дніпропетровська. Я все розумію, що ви хочете спитати у мене. Але я людина російської федерації, Конституція російської федерації для мене є дуже важливою. Я хочу у вас як у журналіста запитати, навіщо ви мені дзвоните і кажете мені про те, що Крим… як би інакше. Ні. Ви повинні сказати тоді: „Крим – це росія“. Чому ви так не кажете? Я сказав, що чотири суб’єкти та Крим — це наші. До чого тут Україна? Я взагалі Україну не чіпаю. Україна – це інша самостійна держава.Вона ж обстрілює нашу територію: Російську Федерацію, Донецьку, Херсонську, Запорізьку область, Крим обстрілюють. Чому ви про це мене не питаєте? Ви, дівчино, мабуть, з України. У росії журналісти не ставлять такі запитання. Журналісти взагалі запитання не ставлять.”

Майор Олексій Іваненко (за даними СБУ, це командир авіаційного загону 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку) на запитання, що він думає про те, що СБУ порушила проти нього кримінальну справу за обстріл Дніпра, відповів: «Чудово, мені тепер здаватися йти?» Він твердить, що три роки тому вийшов на пенсію. Нагадуємо, що Генадій Корбан оголосив нагороду $25 тисяч за злочинця, який запустив ракету по будинку у Дніпрі.

Читайте також:За крадіжку кабелю жителя Рівненщини засуджено на п’ять років