fbpx
Про «загибель» українських командувачів

Про «загибель» українських командувачів повідомляють росіяни

Діліться інформацією з друзями:

Про «загибель» українських командувачів протягом останніх двох тижнів зафіксовано три ворожі фейкові новини.

Фейкові новини про «загибель» українських командувачів, які з’являються в російському інфопросторі розповіла Ганна Маляр. В хронологічному порядку: Танцюра,  Сирський, Залужний. За її словами з одного боку, це просто перевірити і спростувати. Власне, що і було зроблено.

З іншого – треба розуміти, що росіяни схильні до фальшстартів і нерідко працівники їхнього інформаційного фронту видають інформацію не отримавши підтвердження від безпосередніх виконавців.

Протягом війни ворог буде зацікавлений у знищенні нашого військово-політичного керівництва. І питання їх персональної безпеки наразі має стратегічне значення. Крмі того за словами Ганни Маляр спостерігається процес конфлікту всередині російської еліти. Очевидно, вони допускають, що влада скоро може похитнутись і не хочуть похитнутись разом з нею. Тому почалась внутрішня боротьба. Ворог став боятися контрнаступу ще й через те, що ця тема в ЗМІ «перегріта» і це справило свій ефект.

– Міноборони України неодноразово заявляло про те, що з лютого 2022 в нас триває оборонна операція, яка включає всі дії в тому числі і контрнаступальні. Тобто не варто робити акцент виключно на них. 

Читайте також: Відсутнє водопостачання у Рівному через пошкодження водопроводу