Помер чеський волонтер Тейлор, який допомагав пораненим бійцям в Україні

Помер чех, який вивозив поранених бійців з передової на Донбасі. На початку березня він отримав осколкове поранення, після чого його доставили до лікарні в Празі. У ніч на вівторок він помер.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це пише Seznam Zprávy.

«Нам прикро, що ми повинні повідомити вам сумну новину. Тейлор, засновник проєкту «Фенікс», наш друг і герой, який особисто врятував багатьох поранених бійців на східному фронті та у бойових медичних тренінгах якого взяли участь тисячі солдатів і цивільних, помер 15.05.2023 після кількох тижнів боротьби з важкими пораненнями», – повідомили на сторінці у Фейсбуці учасники проєкту «Фенікс».

У березні доброволець отримав важке осколкове поранення, яке не дозволяло транспортувати його до Чехії, це вдалося лише на початку квітня. За даними команди «Фенікс», лікарі та медичний персонал у Києві, а згодом і у Львові змогли надати постраждалому найкращу допомогу, завдяки чому його вдалося перевезти до Чехії, попри важкий стан.

«Тейлор був носієм кращих чехословацьких традицій. Окрім своєї діяльності у сфері бойової медицини, він також організовував гуманітарну допомогу – з першого дня війни він забезпечив десятки поставок до важкодоступних районів, проводив евакуацію цивільних осіб та координував приголомшливу кількість волонтерів», – описали його діяльність на сході України його бойові побратими.

Фото: Facebook / Phoenix

Читайте також: Ще одну дитину вдалося повернути додому з росії

%d блогерам подобається це: