fbpx
Перші засуджені почали мобілізуватися до ЗСУ

Перші засуджені почали мобілізуватися до ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

Хмельницький міський районний суд дозволив першим двом ув’язненим мобілізуватися. Засуджені будуть під наглядом командира.

Як пише Мілітарний, про це повідомили в Хмельницькому міськрайонному суді.

Йдеться про двох чоловіків 2000 та 1981 років народження.

До повномасштабного вторгнення їх засудили за крадіжки на 4 роки і 9 місяців та на 5 років і 5 місяців відповідно.

Клопотання обох засуджених підтримали прокурор та представник СІЗО. Їх задовольнив і суд, зобов’язавши умовно-достроково звільнити чоловіків від відбування покарання, щоб ті проходили службу.

Зазначають, що кожен із чоловіків придатний до військової служби за станом здоров’я, пройшов професійно-психологічний відбір, має достатній рівень фізичної підготовки для виконання покладених на них тепер обов’язків.

Їм заборонять залишати межі військової частини та виїжджати за особистими справами без дозволу командира. На командирів покладуть обов’язок адміннагляду за ними протягом року.

22 травня Хмельницький міськрайонний суд почав розглядати 50 подань про умовно-дострокове звільнення засуджених для мобілізації.

У пресслужбі Нацгвардії розповіли, що нацгвардійці доправили чоловіків до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У травні Президент Володимир Зеленський підписав закон №11079-1, який дозволяє деяким категоріям ув’язнених мобілізуватися до лав Збройних Сил України.

Член Комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки Давид Арахамія заявляв, що ресурс ув’язнених осіб, яких Україна потенційно може мобілізувати до Сил оборони, становить 15-20 тисяч людей. Він пояснив, що це загальний мобілізаційний ресурс, а скільки з них підпишуть контракт – невідомо.

Читайте також: Поліцейські розшукують свідків ДТП у Рівному: постраждала жінка померла