fbpx

Наталія Гуменюк: в окупантів серйозні проблеми з логістикою

Діліться інформацією з друзями:

Окупанти нездатні швидко та повноцінно відновити й експлуатувати логістичні шляхи, через пошкодження мостів, уражених Силами оборони України.

Про це розповіла в ефірі Media Center Ukraine — Ukrinform начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України капітан 1 рангу Наталія Гуменюк.

Наталія Гуменюк.

Основні мости, які були пошкоджені і є основою ворожих транспортно-логістичних маршрутів, не можуть бути приведені в повну потужність. Тому в більшості випадків окупанти використовують трасу М-17, повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

«Оскільки ушкодження, які їм завдані, навіть якщо «підлатані», не відповідають повністю пропускній спроможності. Зокрема, що стосується важкої техніки, озброєння і перевезення боєприпасів. Вони можуть зараз використовуватися хіба що для перевезення особового складу. Але в більшості випадків, все ж таки, використовується траса М-17», – зазначила Гуменюк.

Щодо Кримського мосту, зауважила Гуменюк, час від часу через нього відбуваються залізничні перевезення, автодорожні – надзвичайно ускладнені.

Фото: уражений Керченський міст (з відкритих джерел).

Читайте також: Ліквідація наслідків після теракту на Каховській ГЕС завершена. Спалахів холери вдалося уникнути