fbpx

На шкільних уроках побільшає безпекових тем

Про це йшлося на парламентських слуханнях, які проводив Комітет з питань молоді і спорту.

Обговорювали шляхи удосконалення діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства щодо формування культури безпеки життєдіяльності у дітей та молоді в умовах сучасних викликів.

У заході участь взяли: народні депутати України, представники центральних, місцевих органів влади, наукових установ, громадських об’єднань.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Від Рівненщини онлайн долучилися перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, освітяни, рятувальники, силовики.

«Обговорили стратегічні й нагальні питання – усі стосувалися безпеки. Президент України Володимир Зеленський поставив завдання зробити зі школи осередки безпеки. Діти, студенти та вчителі мають не лише знати про здоров’я, а й вміти про нього дбати. У шкільному курсі є дисципліни, які дають такі знання, проте під час воєнного часу необхідні й додаткові теми. У всі ці предмети доєднають теми про мінну безпеку, першу медичну допомогу, вправи для психологічного розвантаження», – сказав Сергій Подолін.

Нагадаємо, на Рівненщині в початкових класах викладається інтегрований курс «Я досліджую світ», у базовій школі – «Основи здоров’я» та «Здоров’я, безпека, добробут», а також «Захист України».

У старшій школі та вищих закладах освіти читають предмет «Захисник України». Окрім того, в закладах освіти проводять тижні безпекодіяльності, дні рятівника та окремі тематичні уроки.

Також в області облаштовані 45 класів безпеки, ще 24 з’являться до кінця року. Днями в області запрацював перший пересувний клас з мінної безпеки.

Рівненська ОВА

Фото: АрміяInform.

Читайте також: На Рівненщині триває інвентаризація Пунктів незламності