fbpx
Сім Героїв з Рівненщини доєднались до Небесного війська

На Рівненщині віддали останню шану  Захисникам

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині віддали останню шану  Захисникам – Володимиру Тарнавському та Станіславу Данильченку, Максиму Федорчуку та Олександру Петруку.

У Рівненській громаді схилили голови у скорботі над захисниками, які ціною життя наближали нашу перемогу.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Володимир Тарнавський народився у Рівному. Закінчив місцеву третю школу, згодом здобув фах лицювальника-мозаїчника у ПТУ №1. 51-річний старшина, водій гранатометного відділення Володимир Тарнавський  загинув 12 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання внаслідок штурмових дій противника на Донеччині. У нього залишилися батьки та сестра.

Станіслав Данильченко народився у Рівному. Здобув фах зварювальника у ПТУ №1. Перший час займався підприємницькою діяльністю, а потім працював водієм на одній з рівненських маршруток. На жаль, 2 листопада 52-річний солдат Станіслав Данильченко помер. У скорботі дружина, доньки, онуки.

Веломежиріцька громада провела в останню дорогу Максима Федорука. Він помер у лікарні від важких травм, отриманих під час захисту нашої держави. Проживав захисник в Світанівському старостинському окрузі.

На Дубенщині попрощались з Героєм Олександром Петруком. Олександр мешкав у селі Лопавше Демидівської тергромади. Стрілець–санітар мужньо виконував свій обов’язок. На жаль, Герой загинув  4 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Вічна слава та шана Героям.

Читайте також: На Рівненщині віддали останню шану Захисникам