fbpx

На Рівненщині в останню дорогу провели п’ятьох Героїв

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині в останню дорогу провели п’ятьох Героїв – Віталія Макарова, Миколу Романюка, Романа Ляховчука, Олександра Курильчика та Дмитра Чопка.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Віталій Макаров

Віталій Макаров народився 6 грудня 1995 року. 

Разом з дружиною і маленьким сином проживав у селі Квітневе Варковицької тергромади. Герой із перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. На жаль, 7 червня Віталій загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Микола Романюк

Микола Романюк народився 20 травня 1970 року у селі Підбрусинь Повчанської тергромади. Молодший сержант був мобілізований до лав ЗСУ у квітні минулого року. На жаль, 7 червня Микола загинув під час виконання бойового завдання на території Запорізької області. У Героя залишились дружина та діти. 

Роман Ляховчук

Роман Ляховчук проживав у місті Сарни. 28 червня цього року воїн був призваний за мобілізацією. У Збройних Силах Роман служив стрілцем-санітаром. На жаль, 25 жовтня Роман загинув під час виконання бойового завдання у районі Донецької області. У Героя залишилась мати.

Олександр Курильчик

Олександр Курильчик народився у 1986 році. Проживав у місті Березне. Навчався у місцевій загальноосвітній школі № 2, згодом у Березнівському економіко-гуманітарному ліцеї. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.

15 березня минулого року Олександра призвали на військову службу. Він служив у лавах ЗСУ та брав безпосередню участь у бойових діях на території Донецької області в складі 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Після поранення, за станом здоров’я, був переведений в інженерні війська. Нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За поранення». На жаль, 30 жовтня, після тривалого лікування у госпіталі, Олександр помер. Його запам’ятали як надзвичайно доброзичливого чоловіка. У Героя залишилися мама, сестра, дружина та син.

Дмитро Чопко

Дмитро Чопко – 25-річний мешканець Зарічненської громади. На жаль, 28 жовтня Герой загинув в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання у Харківській області. У Дмитра залишилася мати.

Читайте також: Проєкт «єРоботНа Рівненщині в останню дорогу провели п’ятьох Героїва» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію